Twoja kserokopiarka wymaga naprawy? Potrzebujesz zrobić przegląd techniczny?

Już dziś skontaktuj się z naszym autoryzowanym serwisem TOSHIBA.

Zapewniamy szybki serwis urządzeń NA TERENIE POWIATU MŁAWSKIEGO.

Zgłoszenia serwisowe:

+48 604 726 755, biurotechnika@onet.pl

Serwis urządzeń Toshiba

Nasz serwis jest autoryzowany przez markę Toshiba, a naprawy realizowane są zgodnie z procedurami producenta. Dokonują ich certyfikowani przez firmę Toshiba serwisanci, których wiedza i umiejętności zostały zweryfikowane przez Toshiba Tec Poland.

Serwis urządzeń Canon

Nasi serwisanci mają bogate doświadczenie w zakresie napraw kserokopiarek Canon. Zapewniamy kompleksowy serwis w zakresie wszystkich modeli tych urządzeń. Posiadamy bogaty magazyn części do kserokopiarek Canon w bardzo konkurencyjnych cenach. Dostarczamy też dedykowane tonery.

Serwis innych urządzeń

Naprawiamy również urządzenia innych marek.

Nasze atuty

Dokonujemy wszelkiego rodzaju napraw, gwarancyjnych i pogwarancyjnych, obejmujących wszystkie typy i modele  kserokopiarek  i drukarek w obrębie podanych marek. Żadna z tych maszyn nie ma przed nami tajemnic. Przeprowadzamy instalacje kserokopiarek, kalibracje, zmiany tonerów itp. Dokonujemy tak ważnych dla żywotności urządzeń przeglądów okresowych i konserwacji.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Może on liczyć na kompetentną poradę telefoniczną i rzetelnie wykonaną usługę serwisową. Zapewniamy szybką reakcję na zgłoszenie i krótki czas dojazdu do klienta. A nasze ceny są bardzo konkurencyjne.

Mamy bogato zaopatrzony magazyn części zamiennych, oryginalnych i alternatywnych, co znacznie skraca czas naprawy. Gwarantujemy ich szybką wysyłkę i atrakcyjne ceny.

Zdzisław Szkaliński: tel. +48 604 726 755, biurotechnika@onet.pl

Zapraszamy do kontaktu.